Přijďte si přivonět...

Přímo v srdci pražské Malé strany je pro Vás už více jak 18 let otevřená kavárna Vescovi. Je to místo, kde si můžete s naší kávou dát dostaveníčko a trochu se s ní sblížit před tím, než si ji pustíte domů.

Až Vás okolnosti nebo náhoda zavanou na Malou stranu, nechte se zlákat k posezení v naší kavárně. Dech beroucí malostranské scenérie, prvotřídní espresso připravené na repasovaném stroji Faema E61, víno od Kosíka, italské prosecco, dorty s duší i sendviče, co mají styl. To všechno a vždy milá a ochotná obsluha a pár překvapení navíc čeká v kavárně Vescovi na milovníky dobré kávy, městské meditace, náhodných setkání i hlubokých lidských porozumění.

Máme své hosty rádi a podle toho se k nim chováme. Věříme, že právě Vy vytváříte tu neopakovatelnou atmosféru, na kterou jsme pyšní. Díky Vám může naše kavárna dýchat. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, staňte se součástí našeho malého malostranského romantického zázraku. Jsme v pohodě s dětmi i psy a neváháme Vám splnit Vaše nejtajnější kávové sny. Už se těšíme na návštěvu.


CAFFE VESCOVI A DOBROTY

Újezd 429/36

+420 603 887 232‬

info@vescovi.cz

FB @vescovi.dobroty

Otevírací doba

Pondělí - Pátek

7:30 - 19:00

Sobota - Neděle

8:30 - 18.30


Kontaktujte nás