Seznamte se...

GRANI D'ORO 100% ARABICA 1000g

Tato směs pochází z pečlivého výběru jemných brazilských zrn, stejně jako vonných středoamerických a karibských zrn Arabica. Guatemalská zrna pěstovaná v okrese Huehuetenango mezi 1500 a 2000 metry nad mořem hrají významnou roli v senzorickém profilu této kávy. Ochutnávači považují kávu, která se zde vyrábí, za jednu z nejušlechtilejších guatemalských káv zejména díky její rafinované a intenzivní chuti. 

VESCOVI BIO KÁVA 1000g

Tato směs organických káv se pěstuje ve stínu tropického pralesa a pomalu dozrává, aby vytvořila jedinečně komplexní aroma pro překvapivý smyslový zážitek. Výběr produktů ORGANIC je perfektním způsobem, jak vyjádřit snahu a touhu lépe se starat o své zdraví a sebe sama. Při pěstování kávy použité ve 100% BIO organické směsi se používají pouze přírodní látky.

GRANI D'ORO FIVE STARS 1000 g 

Tato směs arabiky pochází z brazilské vysočiny a Střední Ameriky. Přichází s nádechem Robusta India Parchment Kaapi Royale pěstovaného v nadmořských výškách mezi 800 a 1200 metry poblíž hor Karnataka, kde najdeme ideální kombinaci půdy, deště, slunce a stínu. Kaapi Royale zdůrazňuje aroma Arabiky a pomáhá vytvářet cremu, která je hlavním rysem vysoce kvalitního espressa. V šálku je to v podobě tmavé čokolády s vůní gianduja a lískových ořechů, což oceníte zejména ve vynikajícím cappuccinu.

Mletá káva

MOKA CREMA

Tahle káva umí praštit pěstí do stolu. Rozhodná, výrazná silná směs 40% arabiky a 60% robusty má ambice zvednout vás ze židle. Kdo ví, třeba pak vstanete a začnete dělat věci, které už dlouho odkládáte. Uklidit garáž, natřít plot, dojít na poštu, schválně to zkuste. Kamarádí se s moka konvičkou i s french pressem. 

ESPRESSO INTENSO

Spojili jsme brazilskou arabiku Alta Mogiana, s jejími indickými souputnicemi z rodiny arabika. A aby to nebylo fádní, zanechali jsme na nich lehký dotek indické robusty Parchment. A pak se pražilo, pěkně pomaličku. Vznikla z toho výborná směs, kterou oceníte zejména při přípravě domácího espressa či moky. 

PURA ARABICA 250g

Směs 100% arabik. Převládají jihoamerické odrůdy v netradičním spojení s kořeněnou India Plantation. Velmi aromatická směs pro snílky, cestovatele a časté návštěvníky jiných dimenzí. Překvapivá v každém detailu. Doporučujeme ztratit se v šálku domácího espressa či moky, v honbě za skrytými význami. Nechte ožít vlastní svět v tónech cedru a čokolády. I váhavci přestanou váhat. 


Horká čokoláda

VESCOVI HORKÁ ČOKOLÁDA 1000 g

Exkluzivní horká čokoláda vyráběná z výběrového kakaa a surovin zaručujících tu nejlepší chuť a kvalitu. Krémová konzistence a chuť jemně pražené čokolády zahřeje a pohladí. Směs je rozpustná v mléce a je vhodná pro přípravu na parní trysce espresso kávovaru.

VESCOVI HORKÁ ČOKOLÁDA BÍLÁ 1000 g

Stejně lahodně krémová delikatesa, tentokrát v bílém provedení.